4. 12. 2015

MEDIA NEWS

MEDIA NEWS

Poslednou osobou, ktorá sa objaví nahá na stránkach amerického pánskeho magazínu Playboy, bude herečka Pamela Andersonová. Uzavrie sa tým vyše 60-ročná tradícia tohto časopisu, ktorý "vyzliekol" mnohé slávne ženy, od Marilyn Monroe, Madonny po Cindy Crawfordovú.
Ako odznelo vo štvrtok v televíznej show Entertainment Tonight na stanici CBS, 48-ročná bývalá hviezda seriálu Pobrežná hliadka bude figurovať vo vydaní Playboya na január/február 2016, informuje agentúra Reuters. Predmetné vydanie sa však na pultoch novinových stánkov objaví už 11. decembra.
Playboy, založený v roku 1953 Hughom Hefnerom, v októbri oznámil, že od marca 2016 prestane uverejňovať erotické fotografie žien v plnej nahote, argumentujúc silnou konkurenciou pornografie na internete. Náklad magazínu klesol z 5,6 milióna výtlačkov v roku 1975 na 800.000 v uplynulých rokoch.
Andersonová sa na obálke Playboya objavila od roku 1989 celkovo 13 ráz, čo je viac než ktorákoľvek iná celebrita. Magazín obsahuje i pravidelné rozhovory s význačnými umelcami, architektmi, ekonómami, novinármi, politikmi, spisovateľmi, športovcami, ale aj osobnosťami duchovného života.
Copyright © TASR 2015