26. 3. 2011

Sobotný pokus a NEDEĽNÉ REZNE A KÁVA

Sobotný pokus a
NEDEĽNÉ REZNE A KÁVA

Spravodajská televízia Ta3 odvysiela v nedeľu politickú diskusnú reláciu V politike z nového štúdia a v inom vysielacom čase v sobotu 26. marca o 12.30 h .Moderátor relácie Richard Dírer s pozvaným hosťom Luciou Žitňanskou (SDKÚ-DS), ministerkou spravodlivosti a podpredsedom strany Smer-SD Robertom Kaliňákom bude hovoriť o témach týkajúcich sa súboja o prokuratúru, ako aj o fungovaní koalície po hlasovaní o zákone o štátnom občianstve .

Slovensko zaplatí príspevok do Európskeho krízového mechanizmu v hotovosti. Koľko nás to bude stáť? Akú podobu bude mať naša odvodová reforma? Aj na tieto otázky odpovedia hostia diskusnej relácie O 5 minút 12, ktorú STV odvysiela v nedeľu, 27. marca 2011 od 11.55 h na Jednotke. Účastníkmi duelu budú predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet Jozef Kollár (SaS) a podpredseda výboru Peter Kažimír (Smer - SD). Témou bude aj neúspešná novela zákona o štátnom občianstve či zákon o používaní jazykov národnostných menšín. MEDZI 4 OČAMI sa moderátorka Marta Jančkárová bude pýtať predsedu SNS Jána Slotu.
Hosťami Zlatice Puškárovej v relácii Na telo v nedeľu 27. marca 2011 budú: podpredseda NR SR a predseda Smeru-SD Robert Fico a podpredseda NR SR a podpredseda KDH Pavol Hrušovský. Témami sú) Zákon o dvojakom občianstve , Voľba generálneho prokurátora a) Privatizácia teplární .