26. 7. 2013

VÝROKY TÝŽDŇA

VÝROKY TÝŽDŇA

„Pozdravy pána Harabina bývajú také vrúcne, že sa im dá ťažko odolať.“
Robert Fico


"Odpovědnost padla na nás. Braňme republiku."
Karl Schwarzenberg

"Hneď, ako sa nám podarí dosiahnuť veľký úspech, ľudia si myslia, že niečo nie je v poriadku. Rád by som im poradil, aby začali športovať. A ak majú zdravotné problémy, nech idú k lekárovi... Možno by im pomohla viagra. Tak by mohol ich život fungovať a videli jeho dobrú stránku."
Vladimír Putin

" KRASNY VECER, viete kto je poslanec Skripek?“ A predstavte si ze tento Skripek, poslanec OLANO chce byt Duchovnym vodcom Slovakov. Uplny debil, je strasne koho ten tajtrlik Matovic dotiahol do parlamentu vratane seba sameho ci sialenca Hlinu.“
Fedor Flašík

"V tejto krajine je to náročné. Tu sa bojíme aj vlastného tieňa. Problémy pri profesionálnych hercoch boli aj z umeleckého hľadiska, ale táto hra nemá ambíciu vyhrať Divadelné dosky v Nitre. Niektorým profesionálnym hercom totiž chýbala divadelnosť. Nie je to však hra, ale 3D prepis spisu Gorila. Naštudovaných je päť skečov, ešte jeden pribudne. Je tam jedna ženská a štyri mužské postavy. Ide o Annu Bubeníkovú, Jaroslava Haščáka, Roberta Fica, Jirka Malchárka a Františka Határa. Je tam aj postava agenta bez mena, ktorý byt odpočúva. Je dosť možné, že preméru urobíme atypicky, napríklad v najsevernejšej či najvýchodnejšej obci na Slovensku."
Alojz Hlina