9. 7. 2014

MEDIA NEWS

MEDIA NEWS

Americká hudobníčka Courtney Love sa predstaví v seriáli Zákon gangu (2008). Niekdajšia líderka kapely Hole stvárni v záverečnej siedmej sezóne učiteľku v predškolskom zariadení, ktoré navštevuje Abel, starší syn Jaxa Tellera v podaní Charlieho Hunnama. Love absolvuje svoju premiéru v štvrtej epizóde. Okrem nej sa v siedmej sérii premiérovo predstavia aj Marilyn Manson a Annabeth Gish.
Päťdesiatročná Courtney Love sformovala spomínanú kapelu Hole v roku 1989 a vďaka albumom ako Live Through This (1994) či Celebrity Skin (1998) si získala priazeň verejnosti i kritiky. V roku 1997 ju nominovali na Zlatý glóbus za výkon v snímke Ľud verzus Larry Flynt (1996). Pre jej závislosť od drog a výstredné správanie mala opakovane problémy so zákonom. Bola manželkou frontmana kapely Nirvana Kurta Cobaina, ktorý v roku 1994 spáchal samovraždu. Ich 21-ročná dcéra Frances Bean Cobain je jediným potomkom legendárneho hudobníka. Momentálne pracuje na nasledovníkovi jedinej sólovej štúdiovky America's Sweetheart (2004). Dátum vydania ani názov albumu však zatiaľ neprezradila.

©2014, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.