16. 9. 2021

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ


Televízia JOJ po letnej pauze opäť ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 16. septembra predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková (SAS) a Richard Raši, poslanec NR SR (HLAS-SD).

Diskutovať budú o aktuálnych politických otázkach, o odvolávaní ministrov, ale aj o preočkovaní treťou dávkou, či o očkovaní niektorých detí – tejto téme sa bude venovať aj exkluzívny prieskum agentúry AKO pre Na hrane. Hovoriť budú aj o pripravenosti na tretiu vlnu pandémie.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 16. septembra o 21:40 na JOJke.