29. 9. 2022

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 29. septembra minister financií SR Igor Matovič (OĽANO) a Erik Tomáš, poslanec NR SR (HLAS-SD).

Hovoriť budú o odvolávaní ministra financií v NR SR, ale aj o pomoci občanom, firmám a verejnému sektoru v čase energetickej krízy a rekordnej inflácie, či o lekároch a ich výpovediach. Divákom ponúkneme prieskum agentúry AKO pripravený špeciálne pre reláciu Na hrane o perspektíve súčasnej vlády.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 29. septembra o 21:45 na JOJke.