8. 8. 2018

Televízia JOJ uvedie novú zábavnú talkšou Päťka

Televízia JOJ uvedie 
novú zábavnú talkšou Päťka

Letnú programovú štruktúru TV JOJ oživí v auguste nová zábavná talkšou Päťka. Ako uviedol v pondelok portál medialne.sk, televízia novinku po prvý raz zaradí do vysielania vo štvrtok 9. augusta o 22:00. Relácia by mala mať pritom vyhradený hodinový priestor a vysielať by ju mali v týždennej periodicite.
Podtitul novej šou znie "štyria na jedného". Jej náplň budú totiž tvoriť štyria slovenskí komici, Juraj „Šoko“ Tabaček, Stano Staško, Lukáš Púchovský a Tomáš Hudák, ktorí budú vtipne spovedať známu celebritu, pričom ju vtiahnu aj do svojich hereckých improvizácií.
Štvorica komikov spolupracovala od vlaňajška aj na rozhlasovom formáte Od veci_FM na Rádiu_FM, kde bol účinkujúcim aj Ludwig Bagin. Od veci_FM malo krátko na to aj televíznu verziu na Dvojke. Zabávačov v rovnakej zostave poznajú aj diváci a diváčky stand-up comedy show Silné reči, ktorú zas minulý rok etablovala do televízneho vysielania TV JOJ.

©2018, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.