13. 10. 2022

NA HRANE V TV JOJ

NA HRANE V TV JOJ

Na hrane TV JOJ | FacebookTelevízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 13. októbra ministerka pre investície, reg. rozvoj a informatizáciu Veronika Remišová (ZA ĽUDÍ) a Peter Pellegrini, predseda HLAS-SD.

Hovoriť budú o aktuálnej situácii vo vládnej koalícii, o pravdepodobnosti predčasných volieb, ale aj o prerozdelení 1,5 miliardy eur z roku 2022, či o pomoci v boji proti energetickej kríze z nevyčerpaných eurofondov.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 13. októbra o 21:45 na JOJke.