30. 11. 2012

VÝROKY TÝŽDŇA

VÝROKY TÝŽDŇA

 
 


Ste obyčajný hajzel.“
Doc. Ing. Peter Stanek CSc. Kaníkovi v relácii RTVS Doslova„ Energetické nápoje škodia nielen telu, ale aj mysli. Vedú k vyčerpaniu organizmu. Spôsobujú depresii a tiež nekontrolovateľnú agresiu. V Čečensku sa objavili aj prípady otravy energetickými nápojmi.. A navyše odporujú zásadám islamu, ktorý zakazuje všetky mozog balamutiace  prostriedky .Tento jed  je potrebné v Čečensku úplne zakázať..
Čečenský prezident Ramzan Kadyrov


KSČM je  demokratickou legální parlamentní stranu, která nikdy nestála za miliardovými zlodějinami jako většina vládních stran" a která se snaží demokratickou cestou dospět k socialismu. Strana se dostatečně distancovala od předlistopadového režimu. Stačí se mrknout na web KSČM, a kdo chce, tak rychle příslušná usnesení najde. Komunisté se v nich nejen omlouvají všem obětem represí KSČ, ale také se od jakéhokoli násilí a diktatury distancují. Jsou to  pravicové strany, které se neomluvily za zločiny spáchané jménem jejich ideologií nebo jménem demokracie. Zločiny USA ve Vietnamu snesou srovnání s jakýmkoli diktátorským režimem.Komunismus je nejdemokratičtější systém, který svět poznal .Ve smyslu komun, které například budovali komunardi v revoluční Paříži v 19. století. Komunismus v jejich pojetí spočíval ve svobodném federálním sdružení obecních komun, společenství svobodných a rovnoprávných lidí, kde už tehdy měli hlasovací právo všichni. Komun, v nichž žijí dodnes američtí indiáni, kde společně hospodaří a dělí se skutečně podle potřeb.
Tomio Okamura
„ Potom som objavila knihu Marcela Vaňeka Nová cesta poznania, s ktorým som sa neskôr stala veľmi dobrá kamarátka a ktorý tiež prijíma informácie z vyšších dimenzií od svetelných bytostí.  Deje sa tam veľmi veľa magických vecí. Je to jedno z najsilnejších miest na tejto planéte. Ten vrch je taký prijímač kozmických energií, ktoré sú potom často poslané do celej planéty. Študovala som plejácku svetelnú prácu, otvárala som si svoje tretie oko, vnútorné videnie, začala som pracovať so svojimi ochrancami, dôverovať tomu, čo počujem, a keď som tam bola tretíkrát, už sme pracovali s minulými životmi. Chcela by som rozprávať o nanebovzostúpených majstroch, ako je Ježiš, o siedmich svätých plameňoch.“
Silvia Šuvadová

"V súvislosti s takýmto konfliktom by bolo načase, aby sme zmapovali, koľko židov určitým spôsobom ohrozujúcich národnú bezpečnosť krajiny žije v Maďarsku a koľko ich je v parlamente a vo vláde." 
Márton Gyöngyösi ,poslanec Jobbiku

"Stretlo sa staré s novým a momentálne to staré vyhralo"
Ľudovít Kaník

"Dnes som mala stretnutie s Cobrom, ktory je sucastou pozitivneho hnutia, ktore sa sklada z ludi a bytosti, ktore prevezmu kontrolu nad celym systemom ked pride den D, co sa moze stat kazdu chvilu a najneskor do roka, ale tak dlho to trvat uz nemoze. Nepozname den ani hodinu. Cobra povedal, ze mam plnu ochranu hnutia a ze som v bezpeci a ze jedine co tmave entity budu skusat je tlacit na mna psychologicky a myslienkovo manipulovat tych ludi ktori maju utocit proti mne v podobe bulvaru alebo jednotlivcov. Ale oficialne povedal, ze mam zelenu a ze som sucastou pozitivneho hnutia. A mam aj krasny privesok vyrobeny podla plejadskej technologie, ktory vyrobil este Dr. Fred Bell predtym nez minuly rok zomrel, ktory sa stretaval s plejadskou bytostou Semjase v Laguna Beach kde je jeden z najvacsich plejadskych vortexov na zemi a dostaval od nej vzorce na stavanie malych pyramid, roznych systemov a aj tohto nahrdelnika. Ked som si ho dala na seba, rozziarilo sa mi srdce a moj solar plexus, ktory bol dobre skusany posledne dni mi zacal tiez svietit. Aj ked je neskokro, idem spat s pocitom ze vsetko je all right ."
Silvia Šuvadová


"Umelci, ktorí sa angažujú v aktivitách gejov a lesbičiek, by nemali dostať povolenie vystupovať v Malajzii, lebo propagujú nemorálne hodnoty." Nasruddín Hasan Tantáví ,mládežnícke hnutie opozičnej Malajzijskej islamskej strany.„Chcem si  so svojim predchodcom Ľudovítom Kaníkom vyjasniť, kto je starší, kto je mladší, kto je politicky starší, kto je politicky mladší, kto je starší a kto mladší v SDKÚ-DS. "
Lucia Žitňanská