8. 9. 2014

Zomrela Molly Glynn


Zomrela  Molly Glynn
Vo veku 46 rokov zomrela v sobotu 6. septembra americká televízna a divadelná herečka Molly Glynn. Osudnými sa jej stali zranenia, ktoré utrpela v piatok počas bicyklovania s manželom Joeom Foustom v lese na severe Chicaga. V oblasti sa strhol prudký dážď a herečku zasiahol padajúci strom. Hoci jej Foust okamžite privolal lekársku pomoc a následne ju previezli do nemocnice, zraneniam napokon podľahla.
„Priatelia, toto je najhorší deň môjho života. Nič nebude také ako predtým. Počas bicyklovania zasiahol Molly padajúci strom. Sme v nemocnici. Prognózy sú zlé,“ napísal v piatok na sociálnu sieť Facebook herečkin manžel. „Nedokázal som ju zachrániť. Nedokázal som ju zachrániť. Je preč,“ doplnil o deň neskôr.
„Molly bola jedným z najmilujúcejších a najštedrejších ľudí na chicagskej divadelnej scéne. Bola neuveriteľne talentovaná - neuveriteľne všestranná. Vedela si poradiť s komédiou i s najtemnejšími drámami,“ uviedol jej priateľ, režisér David Rice.
Molly Glynn vyrastala v Hartforde v Connecticute. Objavila sa napríklad v seriáloch Zajtrajšie noviny (1996 - 2000), Boss (2011 - 2012) alebo Chicago Fire (2012). So spomínaným manželom mala dvoch dospievajúcich synov.

©2014, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.