30. 1. 2017

Skylink News

Skylink News

Skylink dnes spustil vysielanie programu JOJ Cinema +1 HD. Filmová stanica je už druhým programom z portfólia JOJ Group, ktorý operátor ponúka ako satelitnú inováciu s časovým posunom.
Dnes, v pondelok 30. januára, spustila spoločnosť M7 Group, prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, vysielanie programu JOJ Cinema +1 HD – ide už o druhú stanicu z portfólia JOJ Group, ktorú operátor poskytuje s časovým posunom jednej hodiny. Skylink zaviedol túto inováciu satelitného televízneho vysielania na slovenskom trhu už v decembri 2016, keď spustil vysielanie JOJ +1 HD. Program filmovej stanice JOJ Cinema +1 HD je súčasťou predplateného balíčka Smart a vyšších.
„Tešíme sa, že si služba poskytovania programu s časovým posunom našla svojich divákov a v krátkom čase tak k JOJ +1 HD pribudla aj naša filmová stanica JOJ Cinema +1 HD,“ hovorí Mojmír Mlčoch, finančný riaditeľ JOJ Group
V regióne strednej a východnej Európy ide o novinku, na západných trhoch je toto riešenie už zaužívané. Pre český trh Skylink rovnakým spôsobom ponúka kanál Prima +1 HD, teda obsah stanice Prima HD s hodinovým posunom.