30. 1. 2017

TA3 NEWS

TA3 NEWS

Premiéra relácie V politike, vysielaná na TA3 dňa 29.1.2017, bola s podielom na trhu až 22,7 % v cieľovej skupine A status s VŠ (top manažéri) - jednotkou na trhu.
V premiére si reláciu pozrelo 359 tis. divákov ( rch 359 tis., shr 8,6 % ) a spolu s reprízou dosiahla relácia V politike včera kumulatívny reach 578 tis. divákov.
Hosťami relácie V politike, ktorú od 11.00 hod. moderoval Norbert Dolinský, boli traja najvyšší ústavní činitelia: Andrej Kiska, prezident SR, Andrej Danko (SNS), predseda NR SR a Robert Fico (Smer-SD), predseda vlády. Ďalšími hosťami relácie boli Štefan Zelník (SNS), poslanec NR SR, Iveta Lazorová, prezidentka SKSPA a Marián Petko, prezident ANS.
Témy relácie, o ktorých moderátor Noro Dolinský diskutoval so svojimi hosťami, boli: Ceny energií, prideľovanie vojenských hodností, komunikácia politických strán s verejnosťou, radikalizácia spoločnosti, témy zahraničnej politiky a reforma zdravotníctva.
Obsah relácie zaujal nielen širokú divácku verejnosť, ale aj mnohé slovenské médiá. Podľa agentúry Slovakia online boli vyjadrenia z relácie V politike citované v 71 rôznych mediálnych príspevkoch.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS SK). V CS Ind 12+ sú započítaní hostia. Meraná bola aktivita LIVE+VOSDAL, reach s minútovou podmienkou.