20. 5. 2021

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ aj v tomto roku ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Od septembra moderuje reláciu jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 20. mája ministerka pre investície, reg. rozvoj a informatizáciu (ZA ĽUDÍ) Veronika Remišová a Juraj Blanár, podpredseda NR SR (SMER-SD).

Diskutovať budú o situácii v strane Za ľudí, o fungovaní vládnej koalície vo víre sporov o navýšenie rozpočtu a skrátenie kolúznej väzby. Hovoriť budú aj o vládnych plánoch pre rodiny a na podporu ekonomiky po pandémii.