1. 4. 2016

MEDIA NEWS

MEDIA NEWS

Kanadský spevák Sebastian Bach sa predstaví v pripravovaných nových častiach seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007). Štyridsaťsedemročný niekdajší líder heavymetalovej kapely Skid Row si zopakuje úlohu Gila, člena skupiny Hep Alien, ktorého stvárnil v období rokov 2003 až 2007.
V pokračovaní príbehu z fiktívneho mestečka Stars Hollow si opäť zahrajú pôvodné hlavné predstaviteľky Lauren Graham (Lorelai Gilmore) a Alexis Bledel (Rory Gilmore). Svoje úlohy si zopakujú aj Scott Patterson (Luke Danes), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Keiko Agena (Lane Kim), Sean Gunn (Kirk Gleason), Milo Ventimiglia (Jess Mariano), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Liza Weil (Paris Geller), Yanic Truesdale (Michel Gerard), David Sutcliffe (Christopher Hayden) a Jared Padalecki (Dean Foster). Štyri nové 90-minútové časti vzniknú pre spoločnosť Netflix pod režisérskou taktovkou americkej filmárky Amy Sherman-Palladino. Na tvorbe bude spolupracovať so svojím manželom, producentom Danielom Palladinom. Seriál Ženy z rodu Gilmorovcov priniesol príbeh slobodnej matky Lorelai a jej dospievajúcej dcéry Rory. Lauren Graham si v roku 2002 za výkon v seriáli vyslúžila nomináciu na Zlatý glóbus.
Sebastian Bach pôsobil v kapele Skid Row v rokoch 1987 až 1996 a nahral s ňou prvé tri albumy Skid Row (1989), Slave To The Grind (1991) a Subhuman Race (1995). Na konte má aj sólové počiny ako Angel Down (2007), Kicking & Screaming (2011) a Give 'Em Hell (2014).Britská televízna stanica BBC Two predstavila prvý trailer ďalšej série motoristickej relácie Top Gear, v ktorej účinkuje nový moderátorský tím. V takmer minútovom videu sa noví členovia projektu ocitnú v rôznych krajinách sveta vrátane Maroka či Spojených arabských emirátov. Okrem toho je možné vidieť zábery, na ktorých príde hlavnému moderátorovi Chrisovi Evansovi zle z rýchlej jazdy so spolumoderátorkou, nemeckou pretekárkou Sabine Schmitz či to, ako ich kolega, herec Matt LeBlanc precestuje na trojkolesovom automobile Reliant Robin úsek od Londýna až po Blackpool. V nových častiach, ktoré stanica začne vysielať v máji, budú ďalej účinkovať aj motoristickí novinári Chris Harris a Rory Reid, bývalý majiteľ jedného z tímov F1 Eddie Jordan a postava The Stig.

Francúzska tenistka Alizé Cornetová zorganizovala na webe Le Pot Commun finančnú zbierku pre krajanku - fotografku Corinne Dubreuilovú, ktorej počas turnaja v americkom Miami na Floride zmizli z tlačového centra dva aparáty v hodnote 12 000 eur. Dubreuilová o tom informovala na svojej internetovej stránke aj s dôvetkom, že spoločnosť IMG ako organizátor podujatia odmietla zodpovednosť. Free-lancerka si povzdychla, že sa síce mohla poistiť, ale stálo by ju to tisíce eur ročne, takže radšej prijala riziko, spoľahla sa na zabezpečenie neverejných priestorov a sklamala sa prvý raz po 25 rokoch kariéry. Do zbierky sa už zapojilo 51 osôb vrátane známych tenisových mien a momentálne je na účte 2985 eur. Cornetová na zbierku upozornila cez svoje twitterové konto.

©2016, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.