4. 8. 2017

MEDIA NEWS

MEDIA NEWS

Americký komediálny seriál Taká normálna rodinka (2009) skončí po deviatej sezóne. V stredu to oznámila televízia ABC, ktorá na projekte spolupracovala s produkčnou spoločnosťou Warner Bros. TV. "Osem úžasných sezón vytvárali Eileen Heisler a DeAnn Heline úprimný, vtipný a autentický svet strednej triedy v srdci Ameriky, s ktorým sa dokážu ľudia stotožniť. Scenáre, herectvo a remeselné majstrovstvo boli úžasné. Šou do života priviedli jedineční Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer a kreatívny tím, ktorý vlial dušu do srdca každej epizódy. Tešíme sa na poslednú sezónu Takej normálnej rodinky a ďakujeme našim vášnivým a lojálnym fanúšikom," vyjadril sa na margo zrušenia seriálu riaditeľ skupiny Warner Bros. Television Peter Roth.
Taká normálna rodinka sa zameriava na Frankie Heck (Patricia Heaton) a jej rodinu zo strednej vrstvy žijúcu v Orsone v Indiane. Frankie, ktorá pracuje ako zdravotná asistentka u zubára, sa každý deň snaží s humorom a dôvtipom vyriešiť nielen svoje starosti, ale najmä starosti jej manžela a troch detí a vyviaznuť z nich bez problémov. Rodinku Heckovcov okrem Heaton stvárňujú Neil Flynn ako jej manžel Mike, Charlie McDermott ako syn Axl, Eden Sher ako dcéra Sue a Atticus Shaffer ako syn Brick. Premiéra spomínanej deviatej sezóny je naplánovaná na 3. októbra.

©2017, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané


Don Johnson ako detektív Sonny Crockett a Philip Michael Thomas sťaby detektív Ricardo Tubbs z kultového seriálu 80. rokov minulého storočia Miami Vice budú mať nástupcov, o ktorých menách sa zatiaľ nerozhodlo.
      Americká televízna spoločnosť NBC totiž pripravuje remake úspešného seriálu z rokov 1984-1989, ktorý tvorilo 111 epizód v piatich sériách.
      Informovali o tom zámorské zdroje, ako napríklad Variety a Hollywood Reporter s tým, že na príprave novinky sa podieľajú produkčné spoločnosti herca Vina Diesela a autora cyklu Rýchlo a zbesilo Chrisa Morgana.
      O obsadení hlavných postáv sa však ešte nerozhodlo.
      Mimochodom, výkonným producentom pôvodného seriálu bol Michael Mann, ktorý v roku 2006 sťaby režisér nakrútil celovečerný rovnomenný  film s Colinom Farrellom a Jamiem Foxxom v hlavných úlohách.

Copyright TASR ©2017