11. 6. 2016

Zomrela Christina Grimmie

Zomrela Christina Grimmie

Vo veku 22 rokov zomrela americká speváčka Christina Grimmie. Interpretka skonala po tom, ako ju v piatok v sále The Plaza Live vo floridskom Orlande postrelil neznámy muž. Informáciu magazínu People potvrdili jej zástupcovia.
Rodáčka z New Jersey rozdávala autogramy, keď do miestnosti vstúpil muž s dvomi zbraňami a začal na ňu strieľať. Jej brat ho zrazil k zemi, na čo sa útočník na mieste zastrelil. Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter už na hudobníčkinu smrť reagovali napríklad spevák Blake Shelton či herečka a speváčka Ashley Tisdale.
Christina Grimmie sa narodila 12. marca 1994. Do povedomia verejnosti sa dostala svojimi coververziami skladieb na službe Youtube, no preslávila sa až účinkovaním v súťaži The Voice, kde skončila v roku 2014 na treťom mieste. Na konte má štúdiovku With Love (2013) a EP Find Me (2011) a Side A (2016).

©2016, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.