17. 9. 2016

MEDIA NEWS

MEDIA NEWS


Kandidát na úrad prezidenta USA za Republikánsku stranu Donald Trump v noci na piatok potvrdil svoju reputáciu milovníka televíznych šou a zábavy, keď v programe The Tonight Show na stanici NBC súhlasil, aby mu moderátor Jimmy Fallon postrapatil jeho povestný účes.
Fallon a Trump diskutovali v relácii aj o vážnych problémoch súvisiacich s prebiehajúcou predvolebnou kampaňou. Ku koncu relácie sa Fallon Trumpa spýtal, či mu môže vyviesť niečo hlúpe, kým ešte nie je prezidentom USA.
Na Trumpovu spresňujúcu otázku, o čo ide, Fallon odpovedal, že by mu chcel postrapatiť vlasy. Trump spočiatku vyzeral zaskočený, ale po chvíľke rozmýšľania súhlasil. "Dobre. O hodinu ma čakajú ľudia v New Hampshire. Dúfam, že to pochopia," povedal.
Fallon sa potom za búrlivého potlesku a hvízdania publika naklonil cez svoj pultík a Trumpov účes, ktorý je častou príčinou žartov a paródií, poriadne postrapatil.
Trump je známy svojím záujmom o televíziu a film. Istý čas mal dokonca vlastnú, vcelku úspešnú šou v televízii NBC. Okrem toho tento miliardár hral vo viacerých filmoch. V roku 2007 mu dokonca za jednu z jeho filmových úloh odhalili hviezdu na Chodníku slávy v Hollywoode.

Copyright © TASR 2016

Americký herec John Stamos, známy najmä z televízneho sitkomu Plný dom (1987 - 1995), je producentom nového dramatického seriálu z prostredia nekonečných seriálov osemdesiatych rokov. Informáciu priniesol americký portál Deadline. Stamos projekt pripravuje spolu s producentmi Craigom Zadanom a Neilom Meronom, predstaviteľmi americkej spoločnosti Storyline Entertainment. V minulosti trojica spolupracovala na miniseriáli Beach Boys: An American Family (2000), za ktorý si vyslúžili tri nominácie na ceny Primetime Emmy. V roku 2002 predstavili televízny film Martin a Lewis.
Nový seriál, ktorého názov zatiaľ nie je známy, vznikne pod taktovkou Universal TV. Scenáristi budú čerpať zo Stamosových skúseností zo sveta šoubiznisu. Ten sa preslávil začiatkom osemdesiatych rokov, pričom kariéru odštartoval ako 18-ročný v roku 1983 úlohou Blackieho v jednej epizóde seriálu General Hospital (1963). Projekt priblíži temné stránky života hviezd, akými sú závisť, materializmus či pôžitkárstvo. Hlavnou postavou bude mladý, začínajúci herec, ktorý vypomáha v otcovej reštaurácii a zároveň prerazí vo svete seriálov. Stane sa idolom žien, stretáva sa s pokušeniami, akými sú drogy, sex či túžba po sláve. To všetko mu prinesie problémy v rodinnom živote. Deadline pritom neinformoval, či si v projekte zahrá aj 53-ročný Stamos.
John Stamos sa okrem spomínaného sitkomu Plný dom predstavil v seriáloch Dreams (1984), You Again? (1986 - 1987), Zlodeji (2001 - 2002), Jake in Progress (2005 - 2006) alebo Druhá šanca (2011 - 2013). V období 2005 - 2009 účinkoval v televíznom hite Pohotovosť (1994 - 2009). Predstavil sa tiež v komediálnom seriáli Grandfathered (2015 - 2016), filmovej komédii Moja tučná grécka svadba 2 (2016) a pokračovaní Plného domu s názvom Fuller House (2016), na ktorom spolupracoval aj ako producent. Okrem herectva sa venuje tiež hudbe. V minulosti pravidelne vystupoval s kapelou The Beach Boys.

©2016, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.