26. 1. 2017

RTVS- Trochu inak s Adelou Banášovou

RTVS- 
Trochu inak s Adelou Banášovou

Trochu inak s Adelou Banášovou čoskoro na RTVS. Mimoriadne obľúbenú talkshow Adely Banášovej Trochu inak, budú môcť diváci RTVS sledovať od 27. januára na obrazovkách Dvojky o 22.10 h.
Šou vznikla v roku 2013 a má za sebou 4 roky existencie. Po dvoch sezónach v Štúdiu SND s kapacitou 150 divákov, sa pre veľký záujem presunula do Sály Činohry SND s kapacitou 640 divákov. Z relácie vzniklo 44 častí, ktoré naživo videlo viac ako 18. tisíc ľudí. RTVS vsadila na obľúbený a stabilný formát, ktorý sa teší mimoriadnej obľube. Program však prešiel zmenami. Novinkou bude scéna, v ktorej Adela Banášová víta svojich vzácnych hostí, ale aj zvučka, či grafická výbava relácie.
      „Som veľmi rád, že RTVS sa nám podarilo získať tento zaujímavý formát. V relácii nastane posun v dramaturgii, ale aj iných detailoch, ktoré verím, že naši diváci ocenia. RTVS so SND spolupracuje na viacerých projektoch a v prípade Adely to bola pre nás jasná voľba,“ povedal Tibor Búza, riaditeľ Sekcie televíznych programových služieb RTVS.
      Formát má stabilnú pozíciu aj v online prostredí, okrem takmer 23.000 fanúšikov na sociálnej sieti, generujú videá zo šou mimoriadne vysoké čísla online divákov.
      „Vážim si spoluprácu s TA3, ale teším sa na účinkovanie v RTVS. Trochu inak považujem za svoju srdcovku, preto mám radosť z profesionálneho prístupu a prostredia slovenskej televízie. Verím, že je to projekt vhodný práve pre Dvojky a že úzky, ale verný okruh fanúšikov si ho nájde v novom mediálnom priestore,“ s nadšením sa vyjadrila moderátorka talkshow Adela Banášová.
      Trochu inak s Adelou Banášovou budete môcť sledovať na Dvojke od 27. januára vždy o 22.10 h.
      Hosťami prvej relácie budú Hana Hrstková, ekologická aktivistka, youtuber Matej „Selassie“ Slažanský a Viola Mariner, sólistka Baletu SND. Hudobným hosťom prvého dielu vynovenej relácie na Dvojke bude Adam Ďurica.