14. 6. 2017

Televízia JOJ začne dnes večer vysielať seriál Pravá tvár

Televízia JOJ začne dnes večer 

vysielať seriál Pravá tvár

Televízia JOJ uvedie v stredu večer v premiére prvú časť seriálu Pravá tvár. Novinka prinesie dramatický príbeh mladej Viky, ktorá prichádza do veľkomesta, kam ju ženie túžba po pomste za smrť jej sestry. Vika sa stretáva s dobrými aj zákernými ľuďmi, pomáha všetkým, ktorí to potrebujú, a túži po odplate, až sa napokon zamiluje do človeka, ktorý jej najviac ublížil. Názov seriálu sa odvíja od skutočnosti, že každá z jeho postáv má svoje tajomstvo a dve tváre, z ktorých niekedy ťažko odhaliť tú pravú.
V novom formáte sa predstavia všetky herecké generácie. Ústrednú postavu stvárni Monika Horváthová, ktorej seriálovým partnerom bude Marek Geišberg. Popri nich si v Pravej tvári zahrajú aj Martin Mňahončák, Juraj Hrčka, Anna Javorková, Alena Ďuránová, Jozef Vajda, ale aj speváčka Dáša Šarközyová známa ako Mamba Dasha a ďalší.
V úvodnej zvučke zaznie pieseň Strih z piateho štúdiového albumu Priame prenosy prešovskej kapely Komajota.
Televízia JOJ má pre divákov pripravených spolu 16 častí seriálu. Novinku bude vysielať každú letnú stredu večer o 20:35.


©2017, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.