7. 10. 2021

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ po letnej pauze opäť ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy. 

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk. Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková. 

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 7. októbra poslanec NR SR Peter Pčolinský (SME RODINA) a Erik Tomáš, poslanec NR SR (HLAS-SD). Diskutovať budú o situácii v bezpečnostných zložkách, o voľbe prezidenta Policajného zboru podľa nových pravidiel, ale aj o zvyšovaní cien potravín, tovarov a energií a o kompenzačných opatreniach. 

Sledujte Na hrane vo štvrtok 7. októbra o 21:45 na JOJke.