22. 9. 2022

Na hrane v TV JOJ

 Na hrane v TV JOJ

 Televízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 22. septembra minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (SME RODINA) a Marián Viskupič, predseda Výboru NR SR pre financie, rozpočet a menu (SaS).

Hovoriť budú o SaS v opozícii, o schopnosti koalície presadiť návrhy vo vláde a v parlamente, ale aj o opatreniach súvisiacich s energetickou krízou, o pomoci ľuďom, firmám a štátnym inštitúciám. Divákom ponúkneme prieskum agentúry AKO pripravený pre reláciu Na hrane o obavách Slovákov z príchodu zimy a s ňou spojených výdavkoch.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 22. septembra o 21:45 na JOJke.