17. 3. 2022

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 17. marca minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS) a Peter Pellegrini, predseda HLAS-SD.

Hovoriť budú o situácii na Ukrajine, ale aj o závislosti Slovenska a Európy od ruskej ropy a plynu. Divákom ponúkneme aj prieskum agentúry AKO realizovaný pre reláciu Na hrane, v ktorom sme sa pýtali na preferencie politických strán a tiež na kvalitatívny rozdiel medzi stranami Hlas-SD a Smer-SD.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 17. marca o 21:45 na JOJke.