Krycie meno Spevák
KEĎ SA VŠETCI ZJEDNOTÍME, NAŠA PRAVDA NAVŽDY ZVÍŤAZÍ 😉
Slovensku punkovú legendu Zóna A počúvam od svojich ôsmich rokov a vždy, keď s nimi skočím na pivo, je to pre mňa zážitok.
Chalani majú super názory, sú to sčítaní ľudia a ako správni punkáči majú plné zuby progresívneho eštablišmentu v Európe.
Držia palce alternatíve 👍
Pýtal som sa Koňýka a Reva, ktoré ich piesne im najviac prirástli k srdcu.
Koňýk, že má najradšej pesničky o babách, Revo hovorí, že "Keď sa všetci zjednotíme".
Z toho textu som mal vždy zimomriavky. Veď si vypočujte... ✊
Poznám naspamäť takmer všetky texty Zóny A a dodnes mi hrajú v lietadle, keď letím do Bruselu. Pripravujú nový album, neviem sa dočkať 👍
Je pre mňa veľkou cťou, že sme si aj s Lacom Kamenickým mohli dať s chalanmi pivo 🍻
Vyrastal som na punkových kapelách ako The Exploited, The Clash či The Partisans a vždy sa mi páčilo, ako svojimi piesňami bojujú proti kapitalizmu.
Venceremos, priatelia, punk's not dead 😉
A krásny letný deň vám želám 😎
P.S. Neuveríte, ale išiel okolo aj vnuk Gustáva Husáka, tak sme si dali jedno aj s ním. Jeho starý otec bol veľký muž ❤️
Kokot Blaha
