15. 4. 2021

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ aj v tomto roku ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. 

Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy. Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk. 

Od septembra moderuje reláciu jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková. 

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 15. apríla minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (SME RODINA) a poslanec NR SR Erik Tomáš (HLAS-SD). Diskutovať budú o spolupráci vo vláde Eduarda Hegera, o otáznikoch spojených so Sputnikom, o novom riaditeľovi SIS, ale aj o protipandemickej pomoci, či sociálno-ekonomických plánoch vlády a ministerstva práce. 

Sledujte Na hrane vo štvrtok 15. apríla o 21:40 na JOJke.