20. 11. 2021

Televízia Doma a VOYO prinášajú len týždeň po premiére v USA výnimočný večer so speváckou superhviezdou Adele

 Televízia Doma a VOYO prinášajú len týždeň po premiére v USA výnimočný večer so speváckou superhviezdou Adele


Adele sa vracia na koncertné pódiá v jedinečnom televíznom špeciáli, ktorý okrem unikátneho koncertného vystúpenia obsahuje aj jej exkluzívny rozhovor s americkou moderátorkou Oprah Winfrey.


Iba týždeň po odvysielaní v USA prinášajú televízia Doma a streamovacia služba VOYO výnimočný večer s celosvetovo známou speváckou superhviezdou Adele. Držiteľka 15-tich cien Grammy sa po dlhšej prestávke vrátila na koncertné pódiá v jedinečnom televíznom špeciáli s názvom ADELE - ONE NIGHT ONLY.

Toto unikátne vystúpenie sa natáčalo pod holým nebom v ikonickom observatóriu Griffith v Los Angeles v Kalifornii 24. októbra, pričom išlo o vôbec prvý koncert 33-ročnej anglickej speváčky a skladateľky od júna 2017. Adele počas tohto intímneho vystúpenia zaspievala naživo v sprievode vokalistov, klaviristu a orchestra viacero svojich najväčších hitov a vôbec prvý raz predstavila aj nové pesničky zo svojho dlho očakávaného 4. štúdiového albumu, ktorý nesie názov 30.

Špeciál obsahuje tiež exkluzívny rozhovor Adele s americkou moderátorkou Oprah Winfrey, ktorý sa natáčal priamo v jej záhrade. Speváčka otvorene prehovorila o svojom novom albume, príbehoch, ktoré sa skrývajú za jednotlivými piesňami, svojom živote po rozvode s manželom, výraznom úbytku na váhe, či o výchove svojho syna.

Diváci si tento neopakovateľný zážitok budú môcť vychutnať v pôvodnom znení so slovenskými titulkami. Televízia Doma odvysiela špeciál ADELE - ONE NIGHT ONLY už túto nedeľu, 21. novembra 2021, so začiatkom o 20:30 hod., predplatitelia služby VOYO ho budú mať k dispozícii v exkluzívnom predstihu už od nedeľného rána.

Pesničky, ktoré počas večera odznejú naživo:

1. “Hello”

2. “Easy On Me”

3. “Skyfall”

4. “I Drink Wine”

5. “Someone Like You”

6. “When We Were Young”

7. “Make You Feel My Love”

8. “Hold On”

9. “Rolling In The Deep”

10. “Love Is A Game”