29. 4. 2021

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ aj v tomto roku ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy. Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk. 

Od septembra moderuje reláciu jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková. 

Pozvanie do diskusie prijal vo štvrtok 29. apríla predseda vlády SR Eduard Heger. S moderátorkou Janou Krescanko Dibákovou bude hovoriť o prvom mesiaci fungovania novej vlády, o personálnych otázkach aj o vládnom programe. Rozprávať sa budú aj o pláne obnove a jeho kľúčových opatreniach.