27. 10. 2022

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

Televízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 27. októbra minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (SME RODINA) a Marián Viskupič, predseda Výboru NR SR pre financie, rozpočet a menu (SaS).

Hovoriť budú o vládnych opatreniach pre občanov a firmy spojené s cenami energií, o podpore podnikateľského sektora, ale aj o dôchodkoch a štátnom rozpočte. Divákom ponúkneme prieskum agentúry AKO pripravený pre reláciu Na hrane o obavách ľudí zo straty zamestnania.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 27. októbra o 21:45 na JOJke.