3. 11. 2022

Na hrane v TV JOJ

Na hrane v TV JOJ

 

 

Televízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. Každý štvrtok večer si nenechajte ujsť naživo politický duel, aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy.

Každý týždeň, vo štvrtok večer, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk.

Reláciu moderuje jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Pozvanie do diskusie prijali vo štvrtok 3. novembra minister hospodárstva SR Karel Hirman (nominant OĽANO) a Ladislav Kamenický, poslanec NR SR (SMER-SD).

Hovoriť budú o Slovensku a jeho príprave na zimu počas energetickej krízy, o vládnych opatreniach pre podnikateľský sektor – zastropovanie cien, dotovanie zvýšených cien, či opatrenia pre veľké firmy. Otvoria aj tému o pláne úspor vo verejnom sektore – povinné šetrenie energiami.

Sledujte Na hrane vo štvrtok 3. novembra o 21:45 na JOJke.